Kurumsal

SD MOBİLYA’ya Hoşgeldiniz.

1990 yılında mobilya alanında sanatsal değeri olan parçalar ve takımlar üretmek üzere yola çıkan SD MOBİLYA, Selim Dalgaç liderliğinde tümü el yapımı olan klasik, modern ve reprodüksiyon ürünleri “atölye tarzı” ile üretmektedir. SD MOBİLYA Sanat Atölyesi, mobilya üretimi için gerekli olan iskelet, el oyma, döşeme, cila gibi tüm bölümlere sahip olmakla birlikte, üretim aşamalarını sanatsal açıdan değerlendiren bir “sanat yönetimi” ve kişiye ve kuruma özel hizmet veren “iç mimarlık ve tasarım” bölümlerini de bünyesinde barındırmaktadır.

Misyonu, yıllar boyunca güzelliğini koruyacak, nesillerden nesillere aktarılacak nadide parçalar üretmek olan SD MOBİLYA, hiçbir zaman fazla sayıda üretim yapma hedefini benimsememiş, bilakis az sayıda sanatsevere seçkin hizmet vermeyi tercih etmiştir. Her bir ürünün bir sanat eseri özelliği taşıması için detaylara azami önem verilmekte olan SD MOBİLYA Sanat Atölyesinde, en nadide ağaçlar tutku, bilgi ve sabırla yoğrulmaktadır.
Kısacası SD MOBİLYA, tarzı olan evlerde, seçkin otel ve iş yerlerinde hayalinizi ve duygularınızı bir terzi edası ile mobilyaya aktaracak, klasik veya modern kategoride “geçmişin mirası ve geleceğin yıldızı” ürünleri ortaya çıkaracak bir mobilya ve dekorasyon atölyesidir.

SD MOBİLYA; Ağacın şahesere dönüşüm hikayesi

Top! HER HAKKI SAKLIDIR. SD MOBiLYA
Sosyal Medya:
FACEBOOK